Wymienię ubranka dla dziewczynki w wieku 6-12 miesięcy

Cześć! Mam na imię Anna i chciałabym wymienić się ubrankami dla dziewczynki w wieku 6-12 miesięcy. Moja córeczka właśnie przerosła te ubranka, ale są one w doskonałym stanie i szukam kogoś, kto mógłby z nich skorzystać.

Oferuję zestaw ubranek dla dziewczynki w różnych wzorach i kolorach. W zestawie znajdują się body, body z krótkim rękawem, sukienki, spódniczki, bluzki i spodnie. Wszystkie ubranka są czyste, zadbane i pochodzą z dobrych marek dziecięcych.

Szukam ubranek w rozmiarze dla dziewczynki w wieku 12-18 miesięcy. Chciałabym, aby ubranka były w dobrym stanie i czyste. Preferuję ubranka w pastelowych kolorach lub z delikatnymi wzorami.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a wymianą i masz ubranka, które pasują do mojego opisu, chętnie się z Tobą skontaktuję. Możemy wymienić się zdjęciami ubranek, abyśmy mogli ocenić, czy to odpowiedni zestaw dla naszych córek.

Jestem elastyczna, jeśli chodzi o miejsce i czas spotkania w celu dokonania wymiany. Możemy ustalić dogodne dla nas obu rozwiązanie.

Liczę na miłą i udaną wymianę, która pomoże nam zaoszczędzić pieniądze i dać naszym córeczkom nowe, piękne ubranka. Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany/-a!

Pozdrawiam, Anna