Wymienię rower dziecięcy dla chłopca w wieku 6-8 lat

Cześć! Mam na imię Piotr i chciałbym wymienić rower dziecięcy dla chłopca w wieku 6-8 lat. Mój syn wyrosł z tego roweru, ale jest w bardzo dobrym stanie i chciałbym znaleźć mu nowego właściciela, który również będzie mógł z niego skorzystać.

Oferuję rower dziecięcy w kolorze niebieskim, wyposażony w dodatkowe kółka boczne dla większej stabilności. Rower posiada 20-calowe koła i jest odpowiedni dla dzieci w wieku 6-8 lat. Jest w doskonałym stanie technicznym, a opony i hamulce są w dobrym stanie.

Szukam roweru dziecięcego dla chłopca w podobnym wieku, który jest w dobrym stanie technicznym i posiada właściwe rozmiary dla dziecka. Preferuję rowery w jasnych kolorach lub z motywami ulubionych bajek dla chłopców.

Jeśli masz rower dziecięcy, który pasuje do mojego opisu i jesteś zainteresowany/-a wymianą, chętnie się z Tobą skontaktuję. Możemy wymienić się zdjęciami rowerów, abyśmy mogli ocenić, czy to odpowiedni model dla naszych dzieci.

Jestem elastyczny, jeśli chodzi o miejsce i czas spotkania w celu dokonania wymiany. Możemy ustalić dogodne dla nas obu rozwiązanie.

Liczę na udaną wymianę, która pozwoli naszym dzieciom cieszyć się nowymi rowerami, jednocześnie pomagając nam zaoszczędzić pieniądze. Jeśli jesteś zainteresowany/-a, proszę, skontaktuj się ze mną!

Serdecznie pozdrawiam, Piotr