Wymienię meble dziecięce – łóżeczko i komodę

Witam! Mam na imię Marta i chciałabym wymienić meble dziecięce – łóżeczko i komodę. Moje dziecko już dorosło i potrzebujemy miejsca na nowe meble, dlatego szukam kogoś, kto mógłby wykorzystać te meble i sprawić, że będą dalej używane.

Oferuję łóżeczko dla dziecka wraz z materacem. Jest ono wykonane z solidnego drewna i posiada regulowaną wysokość dna, co ułatwia dostosowanie do wzrostu dziecka. Łóżeczko jest w bardzo dobrym stanie i może służyć kolejnym maluchom przez wiele lat.

Komoda, którą oferuję, jest również wykonana z trwałego drewna. Posiada przestronne szuflady i półki, idealne do przechowywania ubranek, akcesoriów i innych potrzebnych rzeczy dla dziecka. Komoda jest czysta i zadbana.

Szukam mebli dziecięcych, takich jak biurko i regał, które są odpowiednie dla starszego dziecka w wieku 7-8 lat. Preferuję meble w jasnych kolorach i ergonomicznym wzornictwie.

Jeśli posiadasz meble dziecięce, które pasują do opisu i jesteś zainteresowany/-a wymianą, chętnie się z Tobą skontaktuję. Możemy wymienić się zdjęciami mebli, abyśmy mogli ocenić, czy to odpowiedni zestaw dla naszych dzieci.

Jestem elastyczna, jeśli chodzi o miejsce i czas spotkania w celu dokonania wymiany. Możemy ustalić dogodne dla nas obu rozwiązanie.

Liczę na udaną wymianę, która pomoże nam obu zaoszczędzić pieniądze i dać naszym dzieciom nowe, funkcjonalne meble. Jeśli jesteś zainteresowany/-a, proszę, skontaktuj się ze mną!

Serdecznie pozdrawiam, Marta