Wymienię ubranka dla chłopca w wieku 2-3 lata

Witam! Mam na imię Michał i chciałbym wymienić się ubrankami dla chłopca w wieku 2-3 lata. Mój syn niedawno wyrósł z tych ubranek, ale są one w świetnym stanie i chciałbym znaleźć im nowego właściciela.

Oferuję zestaw ubranek dla chłopca w różnych stylach i kolorach. W zestawie znajdują się spodnie, koszulki, sweterki, kurtki i body. Wszystkie ubranka są czyste, zadbane i pochodzą z renomowanych marek dla dzieci.

Szukam ubranek w rozmiarze dla chłopca w wieku 3-4 lata. Preferuję ubrania w kolorach niebieskich, szarych lub z motywami związanych z ulubionymi bajkami lub postaciami dla chłopców.

Jeśli masz ubranka, które pasują do opisu i jesteś zainteresowany/-a wymianą, chętnie nawiążę z Tobą kontakt. Możemy wymienić się zdjęciami ubranek, abyśmy mogli ocenić, czy to odpowiedni zestaw dla naszych synów.

Jestem elastyczny, jeśli chodzi o miejsce i czas spotkania w celu dokonania wymiany. Możemy ustalić dogodne dla nas obu rozwiązanie.

Liczę na udaną wymianę, która pomoże nam obu zaoszczędzić pieniądze i dać naszym synom nowe, modne ubranka. Jeśli jesteś zainteresowany/-a, proszę, skontaktuj się ze mną!

Serdecznie pozdrawiam, Michał